Vandaag zijn we tot bereikbaar. Via de volgende kanalen kun je ons voor vragen en advies bereiken. We staan voor je klaar.
Gratis bezorgd vanaf 100,-
Voor besteld, morgen in huis
Gratis bezorgd vanaf 100,-
Perfect voor de minimalistische badkamer: deze prachtige inbouwset uit de Cobber serie van Hotbath. Met zo'n heerlijke, luxe regendouche in je badkamer kunnen je ochtenden niet meer stuk. Je kunt ook nog eens kiezen uit drie prachtige kleuren: chroom, geborsteld nikkel en mat zwart.
De hoofddouche kan aan het plafond bevestigd worden met een stand van 15 of 30cm. Het is ook mogelijk om voor een wandstang te kiezen, zodat je de hoofddouche aan de muur kunt bevestigen. De hoofddouche kan worden uitgevoerd in twee maten: een diameter van 20cm of een diameter van 30cm.
De douche set bevat een glijstang met een handdouche. De handdouche kan als staafmodel of als rond model worden geleverd.
Je bedient de hoofddouche en de handdouche met een mengkraan en een omstelknop waarmee je regelt via welke douche het water moet lopen. Deze beide knoppen worden ingebouwd in de muur - de inbouwdelen zijn inbegrepen.
1 x M100CR
1 x CB453CR
1 x HBCB031
1 x CB031EXTCR
1 x CB011EXTCR
De standaard kleur bij de meeste kranen is chroom. Verchroomde producten zijn duidelijk te herkennen aan hun glanzende, zilverkleurige uiterlijk. Chroom is een tijdloze kleur die in elke situatie en/of ruimte toegepast kan worden.
Dit kun je het beste onderhouden met de Hotbath sanitair reiniger. Gebruik in ieder geval geen schurende of bijtende schoonmaakmiddelen en geen schuursponsjes.
De normale straalsoort van Hotbath.
De Airy bruisende massagestraal van Hotbath.
De massage straalsoort van Hotbath.
Het Ecoair systeem van Hotbath is gebaseerd op het Venturi effect. In het kniegewricht is een vernauwing aangebracht; een Venturi. Het passerende water ondergaat daardoor een snelheidsverhoging en er ontstaat op die plek een drukverlaging waardoor lucht wordt aangezogen en vermengd wordt met het water. Het Ecoair systeem kent geen comfortverlies echter wel een forse besparing van het waterverbruik. Dit geldt voor alle opbouw hoofddouches.
Shower Power System, oftwel SPS staat voor een gepatenteerd cartridge membraam systeem dat er voor zorgt dat de 20 cm ronde of vierkante modellen (M100 en M200) vanaf CW3 ketelsystemen comfortabel werken. Alle hoofddouches vanaf 250 mm werken al comfortabel bij een wateraanvoer van 12 ltr/min, CW4 systemen en hoger.
In alle nieuwe Hotbath kranen worden Flühs componenten geïntegreerd. Deze componenten bestaan uit 2- en 3weg omstellingen en cartridges voor keukenkranen.
Flühs is 's werelds grootste, meest innovatieve marktleider op het gebied van alle soorten binnenwerken en draaiwerk voor de wereldwijde kranenindustrie.
De unieke, gepatenteerde productie van Flühs binnenwerken, cartridges en omstellingen bestaan uit een volledig messing cartridge met keramische schijven (wit en bruin) vervaardigd uit aluminiumoxide. Deze combinatie zorgt voor een opvallend perfecte soepelheid voor zowel het sluiten, regelen en omstellen van de waterstroom. Het grote verschil van de Flühs producten vergeleken met de soortgelijke producten uit de ‘normale markt’ zit hem met name in de dichtheid van de keramische schijven en het unieke gepatenteerde feit dat enkel Flühs geen gebruik maakt van vet tussen de schijven. Ook het gebruik van de messing cartridge, in tegenstelling tot een plastic cartridge, kan onmogelijk samengedrukt worden. Al deze punten zorgen samen voor een jarenlange soepelheid.
Hotbath verleent 10 jaar garantie op de Flühs keramische binnenwerken en omstellen.
Bij alle Hotbath producten met een unieke innovatie waar de installateur vrolijk van wordt plaatsen wij deze “Plumber Friendly” button. Geld en tijdsbesparing!
Badkamerxxl is leverancier van het volledige Hotbath assortiment. Hotbath levert met zijn eigentijdse stijl en hoogwaardige kwaliteit prachtige, volledig messing, kranen die in ieder badkamer tot hun recht komen. De kranen kunnen geleverd worden in wel vijftien verschillende kleuren! Hotbath kranen voldoen aan de stand der techniek, de geldende normen voor drinkwaterinstallaties, bouw- en keuringsprincipes.
Uit kwaliteitsoverwegingen vindt de productie volledig in Italië plaats simpelweg omdat Hotbath van mening is dat daar ’s werelds beste specialisten te vinden zijn. De producenten die deel uit maken van het Hotbath netwerk behoren tot de allerbeste, gerenommeerde en reeds lang gevestigde fabrikanten op het gebied van fijnmetaal bewerking, verchromen, thermostaat technologie, assemblage, testen en douchesystemen. Vanwege de statuur van deze producenten zijn alle producten dan ook 5 jaar volledig gegarandeerd.
Bij gebruik van een waterontharder dien je rekening te houden met de afstelling volgens het advies van de leverancier. Verkeerd ingestelde waterontharders kunnen onherstelbare schade aan metaaloppervlaktes die direct met indrogend douche- of badwater in aanraking komen veroorzaken. Deze schades zijn duidelijk herkenbaar aan een zogenaamd sinaasappeleffect op glansfinishes of onuitpoetsbare vlekken op geborstelde finishes. Op deze wijze aangetaste Hotbath armaturen vallen buiten iedere vorm van garantie.
97% van de klanten beveelt ons aan bij vrienden en kennissen. De feiten liegen er niet om.
Wij doen er alles aan om je zo goed mogelijk te kunnen helpen!
Rob
Maarssen
16-05-2023
Badkamerxxl.nl
10
Goede service
Na het niet ontvangen van mijn product gelijk een nieuwe ontvangen topservice!
Deze klant beveelt ons aan
huub
Amsterdam
16-05-2023
Badkamerxxl.nl
10
Zeer vriendelijk deskundig bedrijf
Ik had door omstandigheden verkeerde afbouwdelen besteld. Ik werd vriendelijk telefonisch te woord gestaan. Nog nooit zo eenvoudig een retour zending kunnen doen. Kortom, topbedrijf!
Deze klant beveelt ons aan
Anton
Sprang-Capelle
16-05-2023
Badkamerxxl.nl
10
Vlotte en correcte hulp en levering.
Ik kan niet anders dan een compliment geven. De telefonische begeleiding door Badkamer XXL is correct en behulpzaam verlopen. Wanneer ik belde kreeg ik direct de klantenservice aan de lijn en zij lieten de verkoopadviseur waar ik om vroeg terugbellen. De verkoopadviseur begeleide mij digitaal door mijn order voor de gehele badkamer. Super! De leveringen waren conform de afspraken. En nu? Genieten van onze badkamer! Super bedankt Badkamer XXL
Deze klant beveelt ons aan