Vandaag zijn we tot bereikbaar. Via de volgende kanalen kun je ons voor vragen en advies bereiken. We staan voor je klaar.
Gratis bezorgd vanaf 100,-
Voor besteld, morgen in huis
Gratis bezorgd vanaf 100,-
1 x 5-NG-5513
Brauer Brushed Edition badthermostaat met badset - staafhanddouche - geborsteld RVS PVD
Brauer Brushed Edition glijstangset - staafhanddouche - RVS geborsteld PVD
Hotbath Archie glijstangset met thermostaat RVS 316
Hotbath Cobber glijstangset met thermostaat geborsteld nikkel
Regn glijstangset + thermostaat met planchet geborsteld nikkel PVD
Regn glijstangset met thermostaat geborsteld nikkel PVD
Wiesbaden Rio glijstangset met douchethermostaat 12 cm geborsteld staal
Wiesbaden Rio glijstangset met douchethermostaat 15 cm geborsteld staal
Met een thermostaatkraan zorg je ervoor de ingestelde temperatuur van het water exact gelijk blijft. Ook wanneer een huisgenoot op een andere plek in huis water gebruikt. Via thermostatische kleppen wordt het koude en hete water zo gemengd, dat het water een constante temperatuur heeft. Wanneer de watertoevoer wijzigt, reageert de thermostaat direct, waardoor de temperatuur van het water gelijk blijft. Mocht de toevoer van water in een extreme situatie plotseling weg vallen, dan wordt het hete water automatisch afgesloten, om verbranding te voorkomen.
Het Duitse bedrijf Brauer GmbH is al vele jaren een specialist op het gebied van sanitair en badkamers. De kranen, wastafels en douche artikelen zijn hier een goed voorbeeld van. Met verschillende en innoverende series in kleuren als zwart en chroom, bewijst Brauer dat het een merk is dat garant staat voor uitstekende, 'Duitse' kwaliteit.
Brauer GmbH levert haar producten vanuit West-Duitsland uit naar heel Noord- en West-Europa. Met ruim 30 jaar ervaring in de badkamer- en sanitairbranche mag je het bedrijf gerust beschouwen als een specialist op dit gebied. De garantie is daar ook naar: maar liefst 5 jaar! Om deze reden zijn de verschillende producten beschikbaar op Badkamerxxl.
97% van de klanten beveelt ons aan bij vrienden en kennissen. De feiten liegen er niet om.
Wij doen er alles aan om je zo goed mogelijk te kunnen helpen!
Maria
Soest
22-01-2023
Badkamerxxl.nl
10
Geweldige service!
Onze wisser van Zone bleek bij aankoop van binnen gebroken. Na een bericht hierover kregen we direct een nieuw exemplaar toegestuurd.
Deze klant beveelt ons aan
Meiert
Reeuwijk
21-01-2023
Badkamerxxl.nl
10
Super
Bestelling was goed verpakt maar ondanks dat toch 2 gebroken tegels van 33 x100 cm mailtje gestuurd met foto en 2 dagen later werden er 2 nieuwe geleverd . Super service.
Deze klant beveelt ons aan
Cristi Teodor
Heerenveen
20-01-2023
Badkamerxxl.nl
10
Ik ben perfect geholpen
Was mijn eerste keer dat ik een bestelling plaatste bij dit bedrijf. Ik had eerder bij een ander bedrijf badkamer spullen besteld en die waren beschadigd binnen gekomen. Hier hebben ze mijn zending van tevoren gecontroleerd en zelf actie ondernomen voordat ik de zending ophaalde. Het kan dus wel! Ik ga zeker hier weer bestellen.
Deze klant beveelt ons aan