Heb je een vraag over een order of product? Stuur ons een bericht of maak alvast een afspraak. Morgenochtend vanaf zijn we telefonisch weer bereikbaar. Fijne avond.
Gratis bezorgd vanaf 100,-
Voor besteld, morgen in huis
Gratis bezorgd vanaf 100,-
Deze strak vormgegeven Ink Jazz waskom is verkrijgbaar in twee diameters, 33cm en 40cm. Je kunt verder kiezen uit vier verschillende kleuren: grijs, glans wit, mat wit, beton of zwart.
Je monteert deze wastafel bovenop het wastafelblad van een bijpassend badmeubel.
De wastafel heeft geen kraangat, dus je moet hem combineren met een inbouwkraan. Hij wordt geleverd zonder plug of sifon. In ons assortiment vind je de mooiste accessoires om hem helemaal compleet te maken.
Bijbehorende wastafelkraan (keuze uit inbouwkraan of verhoogde kraan)
Wiesbaden Caral Twenty inbouw wastafelkraan 19,3cm chroom
Kies een alternatiefTotaalprijs: 287,-
Mondiaz Coss opzetwastafel rond 36cm Urban
Luca Sanitair opzetwastafel rond 40x40x15h met dunne rand van solid surface mat wit
Mondiaz Coss opzetwastafel rond 36cm Army
Ideavit Solidharmony-40 wastafel 40 cm mat wit
Ideavit Solidthin-40 wastafel 40 cm mat wit
Luca Sanitair opzetwastafel rond 42x42x13,5h met dunne rand van solid surface mat wit
Wiesbaden Valerie opzetwastafel 43 cm rond
Het materiaal Quartz is een door-en-door materiaal van het natuurlijke mineraal kwarts, aangevuld met een mix van hars en kleurstoffen. Het heeft een robuuste, natuurlijke en matte uitstraling en is gemakkelijk schoon te maken met milde huishoudmiddelen. Let er echter wel op dat je het materiaal droog achterlaat, om kalk te voorkomen. Dit kan je bijvoorbeeld na gebruik doen met een droge doek.
Quartz producten zijn vanuit de fabriek behandeld met een beschermende coating. Wij adviseren daarom om geen agressieve middelen te gebruiken voor het schoonmaken, maar bijvoorbeeld een milde allesreiniger, zoals groene zeep te gebruiken.
Kenmerken en onderhoud:
Heeft een robuuste, natuurlijke en matte uitstraling
Schoonmaken met gebruikelijke milde huishoudmiddelen
Droog achterlaten, kalk in water laat sporen na
Door natuurlijke materialen kleurtint afwijkingen mogelijk
Het merk Ink badkamermeubelen wordt ontwikkeld door Sanibell. Sanibell ontwerpt, ontwikkelt en fabriceert badkamermeubelen en wastafels in eigen beheer voor de sanitairmarkt in de Benelux. Productontwikkeling, kwaliteit, innovatiekracht en het leveren van het complete programma uit voorraad zijn de hoekstenen van het succes van de onderneming. INK badkamermeubelen worden in eigen huis ontworpen en ontwikkeld, geheel naar Nederlandse maatstaven.
De bedrijfsstrategie is gebaseerd op een optimale service, snelle voorraadleveringen, betrouwbaarheid, kwaliteit en passie voor design. Sanibell streeft ernaar om onze klanten telkens weer te verrassen met kwalitatieve, functionele en creatieve producten die blijven inspireren. Dat doen ze al 40 jaar en daar zijn ze super trots op.
Gegevens Sanibell
Sanibell BV
Ferrarilaan 8
3261 NC
Oud-Beijerland
97% van de klanten beveelt ons aan bij vrienden en kennissen. De feiten liegen er niet om.
Wij doen er alles aan om je zo goed mogelijk te kunnen helpen!
Adriaan De jonge
Stadskanaal
4-02-2023
Badkamerxxl.nl
10
Echt grandioos
Mooie producten en scherpe prijzen . Maar ook vriendelijke medewerkers en vlotte en nette bezorging
Deze klant beveelt ons aan
Maria
Soest
22-01-2023
Badkamerxxl.nl
10
Geweldige service!
Onze wisser van Zone bleek bij aankoop van binnen gebroken. Na een bericht hierover kregen we direct een nieuw exemplaar toegestuurd.
Deze klant beveelt ons aan
Meiert
Reeuwijk
21-01-2023
Badkamerxxl.nl
10
Super
Bestelling was goed verpakt maar ondanks dat toch 2 gebroken tegels van 33 x100 cm mailtje gestuurd met foto en 2 dagen later werden er 2 nieuwe geleverd . Super service.
Deze klant beveelt ons aan