Vandaag zijn we tot bereikbaar. Via de volgende kanalen kun je ons voor vragen en advies bereiken. We staan voor je klaar.
Voor besteld, vanavond in huis*
Gratis bezorgd vanaf 100,-
Voor besteld, vanavond in huis
Gratis bezorgd vanaf 100,-
Coba CGM300 voegmiddel voor wanden en vloeren is geschikt voor het binnen- en buitenshuis voegen van keramische wand- en vloertegels, (glas)mozaïek en natuursteen met een voegbreedte van 2 tot 10 mm. Coba CGM300 is geschikt voor vloerverwarming, bindt snel af en is na verharding waterdicht en licht flexibel. Coba CGM300 is geschikt voor het voegen van tegelwerk in droge en natte ruimtes.
Kenmerken:
Het verbruik is afhankelijk van het formaat van de tegels en de voegafmetingen: circa 0,25 - 2 kg/m².
Het afbinden van Coba CGM300 is afhankelijk van de omgevingstemperatuur, vochtigheid, ondergrond en type tegel. Normaal gesproken is de voeg na 24 uur belastbaar en kan eventuele sluier met een schone droge doek worden verwijderd. Te snelle droging door tocht en direct zonlicht vermijden.
Voorbereiding ondergrond: De ondergrond moet schoon en droog zijn. Zetspecie en lijmresten moeten worden verwijderd uit de voegen voor een goed resultaat. Coba CGM300 pas aanbrengen als de zetspecie of lijm voldoende is uitgehard. Het tegeloppervlak vooraf goed reinigen.
Voeg 5 kg Coba CGM300 toe aan circa 1,1 liter schoon leidingwater. Voeg bij een zak van 20 kg circa 4,2 liter schoon leidingwater toe. Gebruik een schone en droge speciekuip of emmer. Meng 1 minuut intensief met een mortelmixer tot een homogene, klontvrije massa is ontstaan. Na enkele minuten nogmaals mengen.
Coba CGM300 aanbrengen met een voegrubber of voegenspaan zodat de voegen volledig zijn gevuld. Afhankelijk van de zuiging van de ondergrond en tegel, dient een wachttijd in acht genomen te worden om het voegmiddel op te laten stijven in de voeg. De voegen nasponzen op het moment dat het voegmiddel niet meer kleeft aan de vinger. Hierbij spaarzaam water gebruiken en plasvorming in de voeg voorkomen, dit voorkomt kleurverschil.
Na het afsponzen de voegen in de lengterichting nastrijken met een schone uitgewrongen spons, dit geeft de voeg zijn uiteindelijke oppervlaktestructuur. Verwerk aangemaakt voegmiddel altijd binnen 60 minuten. Verwerkingstemperatuur tussen 5°C en 25°C. Bij gebruik van meerdere verpakkingen naast elkaar altijd dezelfde chargenummers gebruiken. Zet bij twijfel altijd een proefstuk op of neem contact op met onze afdeling technische adviezen. Reinig gereedschap direct na gebruik met (warm)water.
Coba CGM300 is laboratorium getest en resistent bevonden tegen zwakke zuren < 2% en basen < 10% conc. Evenals oplosmiddelen (ethylacetaat beperkt) en oliën. Dit is van toepassing op de kleuren manhattan, grijs en donkergrijs.
Lijmen en voegen. Repareren en uitvlakken. Egaliseren en voorstrijken. Plus de noodzakelijke toebehoren. Kortom, alles wat je als vakman nodig hebt. Niet meer, maar zeker ook niets minder. Zo is Coba. Makkelijk zat.
Kies dan Coba. Een puur Hollands assortiment afbouwproducten zonder gedoe. Coba kent de praktijk. Staat voor je klaar. Denkt mee. Komt met handige oplossingen. En is één en al gemak. Een breed, maar ook overzichtelijk assortiment. Je ziet meteen wat je nodig hebt. En hoe je het gebruikt. Wachten kost geld. Daarom zijn alle producten van Coba snel leverbaar. Zo heb je dus altijd een hartstikke goed product in huis, voor een eerlijke prijs. Dat werkt perfect. En o ja, je herkent Coba aan de kleur oranje. Wel zo makkelijk.
97% van de klanten beveelt ons aan bij vrienden en kennissen. De feiten liegen er niet om.
Wij doen er alles aan om je zo goed mogelijk te kunnen helpen!
Seine
3-09-2022
10
Supper
Was met een klus bezig ,en kwam te kort .maar door de snelle levering kon ik weer snell verder .top
Pluspunten
Bestelde uitvoering
Kleur: Kiezelgrijs, Inhoud in KG: 5
Sabine V.
DEN HAAG
20-09-2023
Badkamerxxl.nl
10
Fantastische oplossing
Super goed geholpen: toen DHL besloten had mijn pakket retour te sturen werd meteen snel geacteerd: er werd alvast een nieuw product gestuurd en terwijl ik aan de telefoon zat had ik de bevestiging hiervan reeds binnen. Echt verrast door zoveel klantgerichtheid.
Deze klant beveelt ons aan
J.Sels
Den Haag
12-09-2023
Badkamerxxl.nl
10
TOP service
vakkundig en snel geholpen. Voor een onderdeel van Hotbath werd voor ons extra navraag gedaan bij de leverancier. Daarna is de order dezelfde dag nog verzonden. Toen bleek dat de bezorging vertraging op zou lopen is het pakket nogmaals verzonden en hadden we het alsnog op tijd binnen. Wat een service!
Deze klant beveelt ons aan
Eva Van de Putte
Meerle
5-07-2023
Badkamerxxl.nl
10
Super klantgericht
Door staking van het Belgische sorteercentrum werd ons pakket vastgehouden. Badkamerxxl zorgde ervoor dat er een 2de naar ons toe werd gestuurd via een andere bezorgdienst op hun kosten. En indien de 2 aangekomen waren, moest ik er gewoon 1 terug sturen. Echt super goede service en HEEL vriendelijk!! Ook achteraf met de terug zending meteen geholpen.
Deze klant beveelt ons aan