Heb je een vraag over een order of product? Stuur ons een bericht of maak alvast een afspraak. Maandag zijn we vanaf weer telefonisch berikbaar. Fijn weekend.
Gratis bezorgd vanaf 100,-
30 dagen bedenktijdVoor besteld, morgen in huis
Gratis bezorgd vanaf 100,-
Prijs per doos 87,- (inhoud 1,28 m²)
Met de stoere betonlook tegels van Flaviker Hyper creëer je een prachtige uitstraling in bijvoorbeeld je badkamer, toilet, keuken of woonkamer. De tegels zijn gemaakt van het hoogwaardige materiaal keramiek, waardoor het ook zeer eenvoudig te onderhouden is en lang mooi blijft.
De tegel is geschikt als wand- en vloertegel en is voorzien van een CE-keurmerk. Daarnaast is de tegel perfect te gebruiken in koude ruimtes, omdat het vorstbestendig is. Ook kun je de tegel over een vloerverwarming plaatsen.
De tegel van Flaviker Hyper is verkrijgbaar in de kleuren: grey, silver en taupe. En je hebt keuze uit de afmetingen:
Voorstrijkmiddel
Coba DPM800 voorstrijkmiddel - zuigende ondergronden - 5 liter
Kies een alternatiefReinigings- en ontvettingsmiddel
Coba ASP990 tegelreiniger, ontvetting & cementsluier verwijderaar - 5 liter
Kies een alternatiefTotaalprijs: 87,-
Keramiek is een materiaal wat veelal bestaat uit in de natuur voorkomende grondstoffen. Keramiek ontstaat door klei in een bepaalde vorm te boetseren en daarna te verhitten. Doordat keramiek een glad oppervlak heeft, kan vuil zich nauwelijks aan het oppervlak vastbinden. Daardoor is het gemakkelijk te reinigen en behoort het tot één van de meeste hygiënische materialen. Keramiek - en dan vooral porselein, wat weer iets andere eigenschappen heeft dan aardewerk - is een veel gebruikt materiaal bij sanitair. Dit komt doordat keramiek waterdicht, zeer hygiënisch en duurzaam is.
Een gerectificeerde tegel wordt aan de zijkanten en in de hoeken volledig haaks afgezaagd, waardoor je geen ronding in de randen hebt. Hierdoor kun je smallere voegen gebruiken. Bij het gebruik van gerecitificeerde tegels adviseren we altijd een minimale voegbreedte van 2 mm, om eventuele 'werking' in de wand op te vangen. Gerectificeerde tegels zijn kwetsbaarder dan niet-gezaagde tegels.
Let er op dat bij gerectificeerde tegels de ondergrond gelijk/vlak moet zijn. Anders zie je er direct scherpe hoeken uitsteken en dat wil je niet. Bestrijk je wand of vloer daarom eerst met egaline middel om dit te voorkomen.
Italië staat bekend om zijn mooie architectuur en dat laten ze ook weer goed terugkomen in hun tegels. Met het ruime aanbod kan je bijna elke denkbare stijl creëren. Veel Italiaanse tegels komen uit de regio van Sassuolo. Fap en EnergieKer liggen bijvoorbeeld nog geen tien minuten rijden van elkaar. De merken in Italië willen altijd de verwachting van de klant vervullen, dit doen zij met drie sterke principes:
Met eerste keus bedoelen we dat de tegels uit onze collectie voldoen aan de wettelijk bepaalde kwaliteitseisen en normen, wat betekent dat er geen tot nauwelijks gebreken en fabricagefouten aanwezig zijn. Eerste keus tegels worden ook wel aangeduid als A-kwaliteit tegels. De belangrijkste eigenschappen van 1e keus tegels zijn:
Ik zie overal de R-waarde staan bij tegels, maar wat betekent dat? De 'R' staat voor 'Rutsch' wat Duits is voor uitglijden. Deze waarde is ook bedacht in Duitsland aan de hand van de "Schiefe Ebene (steile helling)" methode. De R-waarde wordt onderverdeeld in zes niveaus, R8 t/m R13. Hoe hoger de R-waarde hoe meer grip de tegel heeft. R9 is de standaardwaarde voor keramische tegels. Bij het belopen van vloeren met een R9-antislipwaarde met schoeisel geldt: Gevoel van veiligheid 10° tot 19°, bedrijven met normaal uitglijrisico.
Vorstbestendige tegels zijn tegels die geschikt zijn voor koude ruimtes. Alleen tegels die op zeer hoge temperaturen zijn gebakken beschikken over de kwaliteit vorstbestendig. Er gelden normen op het gebied van thermische schokken, vorstbestendigheid en haarscheuren. Gebakken tegels met een wateropnemend vermogen van minder dan 2% zijn vorstbestendig. Deze tegel kan dus zeker in koude ruimtes zoals bijvoorbeeld je garage worden gelegd.
Flaviker is een Italiaanse producent van keramische vloer- en wandtegels met jarenlange ervaring in het produceren van luxueuze keramische tegels van hoogwaardige kwaliteit. Op dit moment is Flaviker een van de meest vooruitstrevende fabrikant op gebied van keramisch parket. Flaviker fabriceert tegels met hoogwaardige designs, tevens maken ze gebruik van de meest innovatieve technologie op het gebied van keramiek. Flaviker staat voor kwaliteit, innovatie, duurzaamheid en een constant evoluerende stijl.
97% van de klanten beveelt ons aan bij vrienden en kennissen. De feiten liegen er niet om.
Wij doen er alles aan om je zo goed mogelijk te kunnen helpen!
Janine van der Linden
Dordrecht
17-10-2023
Badkamerxxl.nl
10
Snelle levering van extra tegels
We kwamen wat tegels tekort. Gelukkig bleken die bij Badkamer XXL binnen enkele dagen al leverbaar waardoor de aannemer gewoon door kon. Mooie kleur, Sphinx Earth Warm Taupe. 60 x 60 cm.
Deze klant beveelt ons aan
Jeroen Elsocht
halle
15-10-2023
Badkamerxxl.nl
10
Mooi product, heel goede service
Ondanks dat er een kleine beschadiging was aan de éérste levering is er heel snel een tweede levering gebeurd. communicatie en service door badkaerxxl was echt top. Het product zelf is heel simpel te monteren, oogt heel knap en doet wat het moet doen.
Deze klant beveelt ons aan
Jos
Landgraaf
10-10-2023
Badkamerxxl.nl
10
Model van de elektrische radiator, levering, prijs - kwaliteit: prima
mooi model prima ingepakt t.b.v. vervoer goede prijskorting in vergelijk met andere aanbieders levering op de dag dat afgesproken was bij levering word je vooraf gebeld en dat zware ding werd tot in de gang afgeleverd (dank daarvoor!) de gebruiksaanwijzing is ingewikkeld en vraagt leestijd
Deze klant beveelt ons aan